KOLEDAR ŠPORTNIH DEJAVNOSTI

Šolska športna tekmovanja https://www.sportmladih.net/programi_som/sportna_tekmovanja

DATUM DEJAVNOST VODJA
SEPTEMBER
7. 9. 2017 Polfinale DP v odbojki na mivki (NOVO MESTO)

RENATA BRAJER

ALENKA KOS

11. – 15. 9. 2017 PLAVALNA šola v naravi (Debeli Rtič) MIHA SKOPEC
26. 9. 2017 POHOD (6. in 7. razred) – SLAVNIK ALENKA KOS
21. 9. 2017 POHOD (8. in 9. Razred) – BLEJSKA KOČA IZTOK KŠELA
20. – 22. 9. 2017 ŠVN – KOMNA (8. RAZRED) GABRIJELA MARINKO
OKTOBER
Področni kros ( Loški potok)

ALENKA PIRNAT,

ALENKA KOS

POHOD (MOSTEC – TIVOLI)– ŠZS, ŠZZ BLAŽ ZAZVONIL
28. 10. 2017 Ljubljanski maraton (Ljubljana) ALENKA KOS
Košarka (ST.D) – medobčinsko prvenstvo (Škofljica) BLAŽ ZAZVONIL
NOVEMBER
Gimnastika – polfinale DP v akrobatiki RENATA BRAJER
Nogomet – medobčinsko prvenstvo starejši učenci IZTOK KŠELA
DECEMBER
Gimnastika – akrobatika finale DP RENATA BRAJER
Odbojka – konec občinskih tekmovanj (2002) KŠELA, KOS
Košarka – področno prvenstvo (2002) BLAŽ ZAZVONIL
JANUAR
NOČNA SMUKA ŠZZ, ŠZS RENATA BRAJER
Nogomet – področno starejši učenci IZTOK KŠELA
Odbojka – področno prvenstvo (2002) IZTOK KŠELA IN ALENKA KOS
Košarka – državni nivo starejši učenci (četrtfinale) BLAŽ ZAZVONIL
Gimnastika – MPP polfinale DP RENATA BRAJER
FEBRUAR
12. – 16.2. 2018 ŠVN BLAŽ ZAZVONIL
Gimnastika MPP – finale DP RENATA BRAJER
Plezanje BLAŽ ZAZVONIL
Namizni tenis IN BADMINTON GABRIJELA  MARINKO
12. 2. 2018 Zimski ŠPORTNI DAN (K.G., DOMŽALE, RATEČE) RENATA BRAJER
MAREC
Veleslalom in deskanje na snegu GABRIJELA MARINKO
Košarka – področno prvenstvo (2004) BLAŽ ZAZVONIL
Nogomet – medobčinsko prvenstvo (2004) IZTOK KŠELA
Bowling – področno prvenstvo RENATA BRAJER
Šolsko tekmovanje – šolski plesni festival (občinsko tekmovanje) KOS ALENKA
Gimnastika – področno tekmovanje RENATA BRAJER
Košarka – konec občinskih tekmovanj (2006) BLAŽ ZAZVONIL

 

BOWLING – ŠZZ, ŠZS KOS
APRIL
Odbojka – medobčinsko prvenstvo (MALA) ALENKA KOS IN IZTOK KŠELA
DP v športnem plezanju (Vojnik) BLAŽ ZAZVONIL
Krpanov kros (Turjak) ALENKA PIRNAT
Področno tekmovanje – Šolski plesni festival ALENKA KOS
Državno prvenstvo v krosu – Maribor BRAJER
Športna gimnastika- finale RENATA BRAJER
  
MAJ
Odbojka (mini) ALENKA KOS, MATEJA VEBER
 23. 5. 2018 DP v kanuju (BRESTANICA) GABRIJELA MARINKO
5. 5. 2018 Tek trojk RENATA BRAJER
Do 30. 5. 2018 Atletika –  področno MAP, VAP v (Ljubljana) KOS ALENKA
Šolski plesni festival KOS ALENKA
JUNIJ
Atletski troboj (Grosuplje) RENATA BRAJER
12.6. 2018 3. ŠPORTNI DAN – POHOD, BOWLING (8. IN 9. R) IZTOK KŠELA
13.6.2018 4. ŠPORTNI DAN 9. RAZRED – ŠPORTNE IGRE BLAŽ ZAZVONIL
18. – 22. 6. 2018 CŠOD 7. RAZRED RAZREDNIKI
Finale DP v atletiki MAP, VAP – ALENKA KOS
ODBOJKA NA MIVKI- področno tekmovanje BRAJER, KOS
20. 6. 2018 5. ŠPORTNI DAN (6. IN 8. RAZRED) – ŠPORTNE IGRE ALENKA KOS